منافقین چگونه قربانی های خود را به دام می اندازند؟

گروهک تروریستی منافقین روش‌های نامشروع و شیطانی‌ گوناگونی را برای جذب افراد مستعد به کار می‌بندد. یکی از روش‌های این گروهک تروریستی برای جذب افراد، به دام انداختن آن‌ها از طریق روایط ضد اخلاقی یعنی روابط با زنان است، به‌طوری که پس از انتخاب قربانی، یکی از زن‌های عضو این گروهک تروریستی به عنوان طعمه با قربانی رابطه غیر اخلاقی برقرار کرده و سپس با اخذ اسناد از جمله عکس و تهیه فیلم از این رابطه، مدارکی علیه فرد قربانی تهیه کرده و از این طریق وی را مجبور به همکاری با گروهک تروریستی خود می‌کنند.

یکی از خواننده‌های زن دوران طاغوت در خاطرات خود از به دام انداختن خبرنگاری می‌نویسد:

"یکی از زنان مجاهد(منافقین)که کارش دوست شدن با خبرنگاران برای مثبت کردن انعکاس گزارش آنان از سازمان بود در یک مجلس برای پرت کردن حواس خبرنگاری که ممکن بود متوجه یک سوتی سازمان شود ,بی محابا خود را به بغل آن خبرنگار انداخته و شروع به بوسیدن او می‌کند".

تاکنون افراد بسیاری مانند علیرضا نوری‌زاده و برخی دیگر از عوامل ضد انقلاب در این نوع دام‌های شیطانی گروهک تروریستی منافقین افتاده و به نوعی گزک به ‌دست سران این گروهک تروریستی داده‌ و از این طریق به عنصری در خدمت این گروهک شیطانی تبدیل شده‌اند.

ایرج مصداقی، یکی از سرکرده‌های جداشده گروهک تروریستی منافقین،چندی پیش با نگارش مقاله‌ای به نام «مکاتبات من با ابوالقاسم رضایی» از اعضای اصلی گروهک منافقین در سال 88، به افشاگری درباره دروغ‌های گروهک تروریستی منافقین پرداخت.

مصداقی در افشاگری خود، فیلمی منتشر کرد که نشان می‌داد تصاویر ادعایی در مورد اغتشاشات عاشورای 88 مشهد، جعلی و ساخته دست منافقین در پادگان اشرف بوده است.

در ادامه این افشاگری که در کانون وبلاگ‌نویسان مستقل ایرانی به نقل از "برای وطنم ایران" منتشر شده، مصداقی پرده دیگری از حقایق گروهک تروریستی منافقین برداشت.

ایرج مصداقی در افشاگری جدید خود ، به روش‌‌های جذب و سوء استفاده از افراد توسط گروهک تروریستی منافقین اشاره کرده است.

در این روش که "گزک" نام دارد، گروهک تروریستی منافقین بوسیله اهرم‌های فشاری مانند تهدید به انتشار فیلم و تصاویر ارتباط در شرایط خاص و ارتباط غیر اخلاقی آن‌ها با زنان، سوژه مورد نظر را مجبور به انجام خواسته‌های شیطانی خود می‌کند.

یکی از این قربانیان، حسن یوسفی اشکوری است. اشکوری همانند افرادی مانند محسن مخملباف، از جمله افراطیون اوایل انقلاب بود که بدلیل ناپایداری در اصول خود، پس از چند سال، به‌گونه‌ای به اعتقادات خود پشت پا زد که بعد‌ها در سخنرانی‌هایش به مقدسات اسلامی توهین می‌کرد و در دهه هفتاد محکوم به ارتداد شد.

مصداقی در افشاگری خود که در وب‌سایت کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی به نقل از "برای وطنم ایران" منتشر شده است، در رابطه با به دام افتادن اشکوری در تور گروهک تروریستی منافقین می‌نویسد: "سازمان( گروهک تروریستی منافقین) چند سال پیش همسر علی احسان از اعضای بلند پایه تشکیلات (مونا م) را برای تعمیق ارتباطات در قالب یک طعمه بسراغ اشکوری فرستاد و اشکوری فلک زده از طریق آن طعمه به تور افتاد".

مصداقی، عضو سابق گروهک تروریستی منافقین در ادامه افشاگری خود که در وب‌سایت کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی به نقل از "برای وطنم ایران" منتشر شده است، به روند به دام انداختن اشکوری اشاره می‌کند که گروهک تروریستی منافقین با صحنه‌سازی مختلف، تصاویر روابط خصوصی و غیر اخلاقی اشکوری با همسر علی احسان را تهیه می‌کند. سپس به سراغ اشکوری رفته و او را تهدید می‌کنند تا در صورت عدم همکاری با گروهک تروریستی منافقین، تصاویر بدست آمده را به طور عمومی منتشر می کنند.

یوسفی اشکوری نیز با تبعیت کامل، به استخدام تمام قد و تمام عیار گروهک تروریستی منافقین در می‌آید.


مصداقی به بهره‌برداری گروهک تروریستی منافقین از گزکی که یوسفی اشکوری به آن‌ها داده می‌پردازد و می نویسد:

گروهک تروریستی منافقین خبرها، فیلم‌های ساختگی و اسناد جعلی خود در حوادث پس از انتخابات سال 88 را از طریق تحلیل‌ها و مقالات یوسفی اشکوری در سایت‌های ضد انقلاب و شبکه‌های بیگانه مانند بی‌بی‌سی فارسی تزریق می‌کرد.


اشکوری در جمع حامیان فتنه 88 در آمریکا

ایرج مصداقی در پایان نامه افشاگرانه خود اسناد و تصاویری از اشکوری را منتشر کرده و تهدید می‌کند در صورت تکذیب مطالب وی توسط گروهک تروریستی‌ منافقین و یوسفی اشکوری، تصاویر بی‌پرواتر و اسناد مهم‌تری را منتشر خواهد کرد.


اشکوری و دخترش در آلمان

/ 1 نظر / 22 بازدید
شاهراه بصیرت

سلام همسنگر به وب ما هم سر بزنین .در صورت تمایل به تبادل لینک اطلاع بدین . السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین