اصلح

رای دادن فقط به خاطر این که فلانی نزدیک به رهبری است حماقت محض است رهبری هم از اصول گرایان و هم از اصلاح طلبان مشاوره می گیرند.این دلیل نمی شود که بگوید رهبری حتما این فرد رای می دهد از میان این کاندیداها 5نفرشان منصوبین به رهبری هستند و هر کسی می گوید رای رهبری به من است.وظیفه ی ما پیدا کردن اصلح است.شبث فردی بود که پدر 4 شهید بود در جنگ صفین 4 پسرش در سپاه امیرالمومنین(ع) به شهادت رسیدند در همین جنگ فرمانده سپاه سمت چپ امیرالمونین(ع) بود.در دعوای حکمیت نماینده امیرالمونین(ع) بود.ولی در کربلا از عوامل اصلی فتنه بود از کسانی بود که نامه برای امام حسین نوشت و زیر نامه اش زد.عاقبت از اشقای دشت کربلا شد.عاقبت به شر شد.پس نمی شود گفت فلانی نزدیک به رهبری است تا ابد هم به ولایت پایبند است،باید در میان این کاندیدا حرفشان را بشنویم و از پس حرفهاشان موضعشان درباره ی ولایت و انقلاب و استکبار مشخص می شود.

/ 4 نظر / 28 بازدید
آبجی

آفرین این را باید به بعضی دوستان اصلاح طلب گفت که می خواهند با استدلالاتشان ولایتمداران را مثلاً به راه بیاورند

پرده اسرار

سلام همسنگر وقتتون بخیرو خوشی امیدوارم بعد از این همه مون بتونیم عزممون رو بالا ببریم تا بتونیم ایمان و اسلاممونو حفظ کنیم راستی دوست من ....تعداد لینک های وبم افزایش پیدا کرده و خیلی هاش نمایش داده نمیشن شما میدونین چطوری میتونم تعداد نمایششونو بیشتر کنم از داخل مدیریت وبم فقط اجازه 99 تا رو دارم راه دیگه ای داره ....؟؟؟؟؟؟؟

علی

سلام عالی بود اگه میشه مارو باعنوان اموزش مداحی لینک کنید

قاصد گمنام

سلام علیکم... چند وقته بهمون سر نزدی! ممنون میشم ادرس وبلاگ معراج نامه شهداء را به ادرس زیر تغییر دهید... http://merajnameh.blogfa.com منتظر حضورتون هستم.